Kılavuz Görünümü:

Ayam Cemani Kuluçkalık Yumurta

24,84TL

Ayam Cemani Kuluçkalık Yumurtası Satın Al Ayam Cemani Tavuk Özellikleri Ayam Cemani tavuğu, tamamen siyah görünümlü küçük ve orta boy bir kuştur. Gagaları, tarakları, dilleri, vücudunun her bir noktası siyahtır. Etleri, kemikleri ve iç organları bile tamamen siyahtır. Siyah rengi, fibromelanosis olarak bilinen genetik bir durumun neden olduğu..

Bantam Light Cochin - light cüce koşin Yumurtası

14,04TL

Bantam Light Cochin -  light cüce koşin Yumurtası kuluçkalık..

Beyaz Habeş Kuluçkalık Yumurta Satın Al

15,12TL

Beyaz Habeş Kuluçkalık Yumurta Satın Al..

Black Modled Brahma Kuluçkalık Yumurta

17,28TL

Black Modled Brahma Kuluçkalık Yumurta,  ..

Blu / Siyah Brahma Kuluçkalık Yumurtası

17,28TL

Blu / Siyah Brahma Kuluçkalık Yumurtası Brahma Kuluçkalık Yumurta Süs Tavuğumuz – Brahma Et Tavuğu Olarak Melez Bir ırktır Amerika da uzun zaman eti için üretimi yapılmıştır. Süs Tavuğu Olarak Tarihe Geçen Bu Türümüz Asilliği İle Bilinir Ve Tarihçesine Bakarsak eğer gerçekten sağlam ve dayanıklı bir ırk olduğunu söyleye bili..

Cream Legbar Mavi Kuluçkalık Yumurta

11,88TL

Kuluçkalık Cream Legbar Yumurtası Satın Al Mavici Yumurta Tavuğu Cream Legbar Sizin İçin Uygun mu? Cream Legbar, yemekten hoşlanan bir tavuk, ırkıdır bu yüzden onlara gezmek için bir alan sağlayabilirseniz daha iyi olacaktır. Karışık bir sürüde kolayca yakalanma eğilimi vardır, bu yüzden ayrı veya dikkatli , agresif olmayan ırklarla bir..

Gold Brahma Yumurtası Kuluçkalık

17,28TL

Gold Brahma Yumurtası Kuluçkalık Her Yere gönderim vardır.   ..

İspenç Kuluçkalık Yumurtası

10,80TL

İspenç Kuluçkalık Yumurtası Satın Al Cüce Süs Tavuğu yerli cinsimiz ispenç yumurtası al  İspençler paçalı ve çok cana yakın bir hayvandır bu hayvan bahçenizde besleyebileceğiniz en güzel cüce tavuk cinslerinden biridir.  İspenç tavukları kısa boyları sakalı ve paçaları ile çok gösterişlidir.  Her yere gönderim vardır. ..

-40%

İzabel Ligorin Kuluçkalık Yumurta 15 Li Paket - Özel

135,00TL 226,80TL

İzabel Ligorin Kuluçkalık Yumurta 15 Li Paket - Özel Her Yetiştirici Ulaşabilsin Diye Fiyatı Uygun Sabit Pakettir. Paket İçeriğinde 15 Adet İzabel Ligorin Yumurtası Mevcut…  Her Yere Gönderim Vardır...

Karışık Süslü Köy Tavuğu Yumurtası

5,40TL

Karışık Kuluçkalık Yumurta Satın AL- Süslü Köy Tavukları Süslü Kırma Köy Tavukları İstiyor İseniz İşte Size Fırsat Bir Birinden Farklı Bir Sürü Saf kan Hayvanlardan Oluşan Karışık Sürümüz den Sürpriz Yumurtalar. İçinden bir birinden farklı renklere sahip bir sürü civciviniz olabilir. Rengarenk bir sürü elde edebilirsiniz. Harikalar Diyarında ..

Laken Valder Kuluçkalık Yumurtası

15,12TL

Laken Valder Kuluçkalık Yumurtası Satın Al Davranış / Mizaç Lakenvelder tavukları iyi tabakalardır ve yılda 160 yumurta bırakırlar. Yumurtaları orta büyüklüktedir ve her biri 50 gram ağırlığında ve tonları renklidir. Tavuklar saldırgan değildirler. Vahşi ve yem yapmaya istekli olma eğilimindedirler. Bunlar iyi yemleme makineleridir ve serbest..

Light Brahma Kuluçkalık Yumurtası Satın AL

18,36TL

Light Brahma Kuluçkalık Yumurtası Satın AL..

Porselen Brahma Kuluçkalık Yumurta

51,84TL

Porselen Brahma 1. Sınıf kandır.  Orjinal ve popüler bir cinstir. ..

Porselen Ligorin Kuluçkalık Yumurtası

14,04TL

Porselen Ligorin Kuluçkalık Yumurtası   Kuluçkalık Porselen Ligorin Yumurtası Satın Al Davranış / Mizaç Leghorn tavukları çok aktif ve verimli bir ırktır. Her zaman çalışmaya, avlanmaya ve tırmalamaya isteklidirler. Üretken katmanlardır ve nadiren gurk olurlar ve iyi bir civciv bakıcısı değildirler. Çok rahatsız eder hayvanları..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)

WiolinA